Život je boj, láska je hřích,proto si pamatuj, že vyhraje smích!

Tipy pro krásný den!

21. srpna 2007 v 20:35 |  Zábava x)
Upozorňuju,že to není žádný vědecký článek! To jsou tipy podle mě a v žádném případě to nemusíte zkoušet.. :-D Ale kdyby se vám chtělo tak to zkuste,mě to pomáhá :o)
1.)Pokud chcete zažít kvalitní den,nastartujte ho dobrou snídaní.. Uvařte si dobrý voňavý čaj, nebo si dejte svěže vypadající džus :) Snězte kvalitně propečené rohlíky nebo jiné pečivo a namažte si na něj zdravý rostlinný tuk typu: rama. Je samozřejmě mnoho variant jídel, které si na snídani můžete dát. Vědci doporučují snídat vajíčka,takže pokud máte ráno čas,tak si jich pár umíchat můžete.. Pokud budete chtít,tak si můžete dát i sladkou snídani. Rozhodně ale se snídaní nespěchejte! To si radši přivstaňte a v klidu se nasnídejte. Jestli chcete začít den zdravě,posnídejte chléb,nízkotučný sýr a zeleninu! Špatné nebude ani když si dáte ráno cereálie.. :)
2.)Když budete mít dopoledne chvíli času,věnujte se chvíli hudbě. I ta vám může vykouzlit úsměv na tváři! Pokud umíte hrát na nějaký nástroj,tak si na něj k ránu zkuste záhrat třeba jen primitivn skladbu typu: ,,kočka leze dírou" :-D (jen pozor abyste nevzbudili sousedy x) Další možnost je zapnout radio,sednout si na pohovku a vnímat jen a jen hudbu! Na naladění na správnou vlnu bych vám doporučila třeba písničku: ,,Have a nice day" od skupiny: stereophonic. Když písničku posloucháte tak se snažte usmívat,hned budete mít lepší pocit, obzvlášť po chutné a kvalitní snídani xo)
3.) Další tip pro lepší den je sport! Uvidíte kolik energie naberete například při relaxační jízdě na kole! Jeďte se projet s nejlepší kamarádkou či kamarádem. :) Hezky si popovídáte a navíc budete mít skvělý pocit ze sportu a uděláte něco pro své tělo! Na kole můžete taky dobře vnímat okolní přírodu a to pro vás taky bude uklidňující terapií. Když zrovna nechcete jet na kole,tak se jděte projít.. Udělejte si dlouhou procházku. Pokud potřebujete přemýšlet, jděte raději sami,ale pokud se chcete bavit a být v kontaktu se světem,tak vytáhněte ven nejlepší přátele,nebo rodinného příslušníka. Další varianta je,že s vámi půjde pes,pokud nějakého máte xo)
4.)Pokud jste z celého dne příjemně unaveni,dejte si koupel! :) Napustěte si spoustu vody (ale pozor potom na účty za vodu) a přidejte si voňavou pěnu. Vůni pěny ale volte s rozumem-když půjdete za chvíli spát,tak si nedávejte ostré a pronikavé vůně,ale jemné a příjemné.. Můžete si taky zapálit svíčky-klidně vonné. Budete se cítit skutečně skvěle. A to díky energii ze zdravé snídaně, dobrého naladění díky hudbě a zdravé únavy ze sportu :) Po koupeli už stačí jen obléci pyžamo a padnout do rozestlané postele a spát a nechat si zdát krásné sny................
...Přeju hezký den!.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo tu byl?? :)

Já!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama