Život je boj, láska je hřích,proto si pamatuj, že vyhraje smích!

Září 2007

Shrek =)

30. září 2007 v 10:10 Něco málo o filmech..
Film Shrek snad ani nepotřebuje komentář =D To je prostě fenomén xD Děti ho milují a dospělí se na něm taky zasmějí :o) Příznivci filmu jistě ví na co kliknout,že?? =D

Ovoce /pictures/

30. září 2007 v 7:20 Obrázky
Tyto obrázky se mně osobně moc líbí :o))

Supeeer písnička :o)))

29. září 2007 v 20:51 Zábava x)
Lidi já mám uplně radost =DD Konečně jsem našla,jak se jmenuje jedna uplně mega super písnička ze Shreka! =D Kdo by měl zájem,tak vám sem dávám odkaz na stáhnutí :o) Je to písnička ze Shrek 2, jak tam jedou tím městem =D Bylo to aj na nově v reklamě :o)
Stahovat můžete TaDy =)
Ta písnička se mi zdá taková energická, prostě čupr... Samozřejmě to je jen můj názor :o) Ale myslím,že tu melodii znáte, znám spoustu lidí, kterým se líbí,tak snad se bude i vám :o)

Skupina Kryštof

29. září 2007 v 18:50 Stars
Dneska je tu něco pro fanoušky české hudby =) Skupina Kryštof, určitě znáte leadra Richarda Krajča.. Je tady pár fotek a potom jeden videoklip.
Nejznámější písničky jsou asi Rubikon, Obchodník s deštěm, nebo Srdce. V současné době mají novou písničku-Plán. Tady je videoklip "ženy" :

..::Význam jmen 2 ::..

29. září 2007 v 11:10 Super
A tady jsou slibované klučičí jména, platí to samé, jako u holčičích, pokud na vaše jméno nepřipadá lichotivý popis,tak si z toho nic nedělejte, vážně to nic neznamená a je to jen pro zábavu ju? :o) Kdo si je jistý,že se nad tím nebude rozčilovat =D Tak click na celý článek

..::Význam jmen::..

29. září 2007 v 10:40 Super
Možná to znáte,ale kdyžtak klikněte na celý článek a dozvíte se něco málo o tom, co znamená vaše jméno :o) Zatím tady jsou jen holčičí jména,ale v příštím článku budou i klučičí =) Některé ty jména neznamenají moc lichotivé vlastnosti,ale nic si z toho nedělejte, nic to neznamená :o) Je to spíš jen tak pro zábavu..

SONB- 2.místo :o))

28. září 2007 v 17:53 | ivka |  Moje výhry :o )
Dnes byla ukončena soutěž o nej blog na blogu Miky . Díky vašim hlasům a podpoře jsem skončila na 2. místě :o) Patří vám velké díky =) Děkuju i za podporu fanděním :o))
Toto jsou výhry, musím říct,že se mi uplně mega moc líbí, prostě krása... Děkuju mockrát, Miky!! To si ani nezasloužím O:-)
diplomky:

For your weekend =)

28. září 2007 v 12:00 | ivča |  Zábava x)
Je tady opět víkend a s ním klip na víkend :o) Dnes je to písnička "Would you love a monsterman?"od hardrockové skupiny Lordi.. Budu se sem snažit dávat klipy z různých žánrů,tato písnička se mi líbí,tak snad se bude i vám :o)
U nás lije jako z konve,ale i tak se dá víkend užít / třeba na PC =D / Tak si ten prodloužený víkend hezky užijte :o))

10. spřátelený blog =)

28. září 2007 v 10:44 Spřátelené blogy :o)
Mám tady 10. jubilejní spřátelený blog :o)) Blog patří Filipovi, mrkněte se tam, najdete tam spoustu hudby,filmy, dokonce i recepty a spoustu dalších věcí :o)) Adresa je tady:
Vzhledem k tomu,že je to jubilejní spřátelený blog, tak je obrázkem pro Filipa dort :o))
pic00017.jpg Pro Filipa za spřátelení...

Exkurze aneb jak jsem se měla =D

27. září 2007 v 14:38 | ivka
Dneska jsme byli s naší kvartou partou na exkurzi v Hodoníně... V muzeu nafty... A jaké to bylo? Kdo ztrpí moje kecy, tak click na celý článek xD

Finááále=) a ohlédnutí za SONB...

27. září 2007 v 14:08
Tákže, jak začít.... Díky vám jsem se dostala do finále SONB :o) Jste všichni skvělí a jsem vám vděčná, vůbec jsem to nečekala,že se dostanu až sem :o) Díky i za fandění =)
Dnes odstartovalo finále tejto soutěže, proto vás naposledy prosím o nějaký ten hlas :o)) Thank you very much ! http://miky1994.blog.cz/0709/5-kolo

Tomáš Rosický

27. září 2007 v 12:25 Stars
Abych do rubriky "Stars" nedávala pořád jen zpěváky a herce, tak dnes přidávám fotbalistu Tomáše Rosického (Rosu).. S Kikčou a s Peťou mu říkáme žumpa xDD Ale nic proti samozřejmě :o)) Tady je pár his photos :
lol =D
Hustá fotka xD

4.kolo SONB

26. září 2007 v 16:11 | ivka
Wow, tak jsem se dostala i do 4. kola SONB O:-) Díky vám moc xo) Teď už asi nemám šanci xD ale i přesto bych vás chtěla poprosit ještě o hlásek =) Děkuji vám mockrát!! www.miky1994.blog.cz
Jinak co se týče dnešních článků, přidala jsem dnes fotky celebrit z dětství, někteří vypadají fakt drsně =D Je to ten článeček, důle pod tímto :o) Tak zatím papa a děkuji za hlasy xo)

Celebrity za mlada

26. září 2007 v 10:15 Super
Tak mě opět inspirovala dobrá víla Kikča :o) která dala na svůj blog fotku Avril Lavigne jako malé dítě =) Kdyžtak se tam mrkněte.. No a tak jsem zkoušela najít ještě nějaké celebrity za mlada a tady je výsledek :o) Kiki ,opět děkuji za super tip =)
Tý jo ten Marilyn Manson za mlada mi někoho strašně připomíná...... :-O ulpně mega....
To první je Justin Timberlake a to druhé Julia Roberts :o)
To první tady je Kelly Clarkson, byla fakt roztomilé dítě :o)) A to druhé neznám :-O
Tak to byly celebrity jako malí xD

Další spřátelený blogis xo)

26. září 2007 v 10:05 Spřátelené blogy :o)
Wow, rozrostly se mi spřátelené blogy :o)) Toto je blog Mich@ la. Na tomto blogu najdete různé vtípky, bleskovky a taky celebrity =) Tak se tam mrkněte x) Michalovi děkuju za spřátelení a tady je obrázek za spřátelení:
Tento obrázek důle jsem dostala já od něho,ten obrázek se mi moc páčí :o)

3. kolo SONB =)

25. září 2007 v 20:12
Woow, vy jste uplně briliantně skvělí xDD děkuji vám za podporu v soutěži o nej blog :o) Vážně díky :o) Díky vám jsem se dostala í do 3. kola... Budu moc ráda,když mi dáte na adrese www.miky1994.blog.cz ještě hlásek, je to v článku 3.kolo SONB, jsem stále jako ivka :o)
Jste zlatí, děkuju
Vaše ivča

:-Next songs-:

25. září 2007 v 16:35 Texty songů
Jako první je tu text písničky "My happy ending" od zpěvačky Avril Lavigne, je hodně známá a je taková energická, takže kdo chcete můžete stahovat : TADY
So much for my happy ending
Oh oh, oh oh, oh oh...

Let´s talk this over
It´s not like we´re dead
Was it something I did?
Was it something You said?
Don´t leave me hanging
In a city so dead
Held up so high
On such a breakable thread

You were all the things I thought I knew
And I thought we could be

[Chorus:]
You were everything, everything that I wanted
We were meant to be, supposed to be, but we lost it
And all the memories, so close to me, just fade away
All this time you were pretending
So much for my happy ending
Oh oh, oh oh, oh oh...

You´ve got your dumb friends
I know what they say
They tell you I´m difficult
But so are they
But they don´t know me
Do they even know you?
All the things you hide from me
All the shit that you do

You were all the things I thought I knew
And I thought we could be

[Chorus]

It´s nice to know you were there
Thanks for acting like you cared
And making me feel like I was the only one
It´s nice to know we had it all
Thanks for watching as I fall
And letting me know we were done

[Chorus x2]
Oh oh, oh oh, oh oh..
dALŠÍ song = click na celý článek =)

Pár testů =)

25. září 2007 v 14:15 Super
Dneska jsem tak prohlížela nějaké testy na atlas.cz a taky jsem si nějaké udělala =) Takže pokud se o sobě chcete dozvědět něco nového, tak si můžete zkusit:
Pro dnešek k testům vše :o) Hezký den :o) (Teď jsem si vzpomněla, jak Veronika Žilková v Tele-Tele vždycky v počasí říkala: Hezký večer) xDD To je jen taková blbost =D

Nový spřátelený blog :o)

24. září 2007 v 18:27 | ivča |  Spřátelené blogy :o)
Můj nový spřátelený blog patří mojemu nej kámošovi Peťovi. Má nový blog v zajímavých a energických barvách, stojí za váš pohled xD A co k Peťovi? Je to normální pohodář se super hláškama :o) Však posuďte sami tady: www.airlivemodemblog.blog.cz

Denní dávka mých řečí =D

24. září 2007 v 16:41 | ivka
Ahojte :o) Hned v úvodu děkuji za vaši podporu a hlasy v SONB, děláte mi velikou radost :o) Hlasování pořád probíhá na stránce www.miky1994.blog.cz takže stále budu vděčná za vaši podporu xo)
Ajinak, jak se mám? Dneska ve škole pohoda, klídek a matika... =) Matika byla právě kupodivu taky v pohodě =) /click na celý článek/