Život je boj, láska je hřích,proto si pamatuj, že vyhraje smích!

Únor 2008

29.2.2008 aneb dnešek =)

29. února 2008 v 14:56
Dnes musím určo napsat článek, protože je 29.února a to bývá jen jednou za čtyři roky! Dnes u nás prší, takže nejspíš zůstanu doma a budu si užívat domova a radovat se z toho,že si odpočinu =) /Teď mluvím jako nějaká vytížená managerka, ale znáte to, odpočinek je prostě potřeba ;-) /
Smiling,Walking,Weather,Winter,Rain,Storm,Raindrop,European Culture,Caucasian,Europe,Black And White,Candid,Nature,Cheerful,Happiness,Autumn,Joy,Thanksgiving,October,November,Jacket,Coat,Fun,Outdoors,Carefree,Beauty In Nature,Beauty,Beautiful,Women,Little Girls,Warm Clothing,Adolescence,Teenagers Only,Teenager,People,Parasol,Umbrella,Cute,Wet,Fur,Fur,Latin American and Hispanic Ethnicity,Southern European Descent,Falling
A jakpak se máte vy?

Čeští zpěváci.

29. února 2008 v 10:02 Hudba
Rubrika hudba už si přímo žádá další článek ;-) Nadpis je o zpěvácích z Česka, ale objeví se tu i zpěváci ze Slovenska. Tato rubrika je o kvalitní hudbě všeobecně, tak sem nebudu dávat jen světové novinky.. ;-)
Takže když jsem se nad tímto "tématem" zamyslela, napadli mě tito zpěváci, které najdete po kliknutí na celý článek.. ;-)

Zajímavá klávesnice.. :o)

28. února 2008 v 17:28 Super
  • Tento obrázek jsem dneska našla na super.cz
  • Ale já bych takovou klávesnici mít nemohla, protože bych ty tlačítka aj podklad hned snědla a pak bych tam neměla nějaké klávesy =D ;-)

Předjaří =)

27. února 2008 v 6:40 Obrázky
Vnímáte tu fascinující nádheru, kterou nám nabízí příroda? :o) Já jsem dreamer =) Ale uznejte, jak je nádherné například předjaří, které podle mě už právě začalo =) Sice je únor, ale počasí je vážně krásné a podobá se tomu krásnému probouzení-předjaří.. =)
Golden Marguerite,Temperate Flower,Spring,Snow,Melting,Yellow,Flower,Cold,Checking the Time,Morning,Premature,Color Image,Photography,Photograph,Horizontal,White,Daisy

Já chci taky!

26. února 2008 v 19:30 Fotbalisti
Radka Kocurová se prostě má..
Tomáš Rosický

Keira Knightley II.

26. února 2008 v 9:18 Stars
Keira Knightley v jedné z anket dobře uspěla a i já si myslím, že je super, tak tady jsou další fotky.. ;-)
Keira Knightley

Reklama na ticho..

25. února 2008 v 17:50
Možná se dívíte názvu článku, ale určitě znáte situace, kdy ten klídek oceníte =) Prostě sednout si a poslouchat jen svůj dech.. =) Navíc teď právě poslouchám písničku "Reklama na ticho"

Céline Dion

25. února 2008 v 15:01 Stars
Myslím si,že Celine Dion je doopravdy ta "Star" Má naprosto jedinečný a příjemný hlas a její písničky...<3 Jistě znáte třeba hlavní písničky z Titanicu. Je procítěná a kdo ji nazpíval? Céline.. =)
Céline Dion

Nej pár?

24. února 2008 v 16:49 Super
Máme tu další anketku. Našla jsem tentokrát několik fotek, na kterých pózují dvě osoby spolu, tak která se podle vás vydařila nejvíc?
1.) Kate a Sawyer z LOST.
Evangeline Lilly

Nedělee.. =)

24. února 2008 v 14:07
Jéé tak dneska je neděle a máme tu uplně krásné počasí! :o))) Zase mě popadá taková jarní náladička =) Dneska nám akorát končí jarní prázky a zítra už je škola.. A mě se začíná celkem nechtít.. :-O
Na pohodovou neděli, pohodový videoklip ;-) Natasha Bedingfiled, Unwritten:

Herečka Ivana Jirešová.

24. února 2008 v 10:56 Stars
Tuto herečku jistě znáte ze známého seriálu. Dávám ji sem, protože je podle mě skvělá. Za prvé vypadá skvěle, za druhé se oblíká skvěle a hlavně vyzařuje z ní určitý "x-factor", má spoustu elánu a připadá mi taková veselá.. =) Takže Ivana Jirešová...
----->
- Narozena 15. 7. 1977
- Narozena v Československu
-Znamení rak
-Fotografie
Ivana Jirešová
Ivana Jirešová

Dear Mr. President- Pink

23. února 2008 v 21:15 Písničky
Máme tu další písničku, kterou jsem zaslechla v x-factoru a moc se mi začala líbit! Potom jsem si přečetla její text a vypadá vážně zajímavě, Pink tím textem nejspíš si představovala, že píše panu prezidentovi a zpívá tam něco jako: ,,Jak se cítíte, když vidíte bezdomovce na ulici.." Je to smutné, ale... Těch "ale" je tu spousta, ale to už bysme moc politicky rozebírali, ale tady jde o tu písničku ;-) V každém případě mě oslovila a líbí se mi!
Interpret: Pink
Pink

Řetězáček z blogu Bone.. =)

23. února 2008 v 18:31
Vyplnila jsem takový řetěžák, který jsem našla u Bone.. ;-)

Reklamy, které se mi líbí.

23. února 2008 v 14:42 Super
-Je to například tato reklama na kinder paradiso, ta písnička z tama se mi zdá krásná =) A ta reklama je taková milá.. =)

Barva vlasů?

23. února 2008 v 14:04 For *GIRLS*
Jestli byste rády změnily barvu svých vlasů, tak určitě uvítáte tento fajný článek z atlas.cz.. ;-)
Hands Behind Head,Hand in Hair,Washing Hair,Portrait,Blue Eyes,Black,Bathroom,Falling Water,Shower,Wet,Washing,Water,Drop,Falling,Splashing,Hygiene,Caucasian,Women,Females,Little Girls,Femininity,One Woman Only,One Little Girl,One Person,Attractive Female,Sensuality,Beauty,Beautiful,Young Adult,Black Hair,Long Hair,Wet Hair,Human Skin,Looking At Camera,Body Care,Cleaning,Clean,Freshness,Refreshment,Front View,Shampoo

You make me so HOT.. =)

22. února 2008 v 19:04
jj.....
Ty jo to je super písnička.. ;-) Zvykněte si, že sem občas budu dávat písničky na kterou mám momentálně náladu, nebo o něčem momentálně vypovídá.. =D Ale tak doufám,že se aspoň někomu z vás tato písnička taky líbí.. =)

Která?

22. února 2008 v 8:17 Super
Rozhodla jsem se v tejto rubrice udělat čas od času takovou anketku, jako minule s těma chlapama.. =D Tentokrát se vás zeptám, které herečce, zpěvačce, či modelce to tady podle vás nejvíc sluší? Opět jsem se snažila vybrat co nejodlišnější "týpčeny"
1.) Jenifer Aniston
Jennifer Aniston

Filmová anketa ;-)

21. února 2008 v 12:24 Anketky
Tak abych přidala nějakou novou anketu /aby to mělo grády =D / tak tady je anketa o filmech, ok? Můžete napsat, jaký žánr filmů máte rádi a k tomu napište třeba nějaký konkrétní název filmu. Tak do toho ;-)
Já začnu:
Mám ráda několik žánrů filmů, ale řeknu třeba, že mám ráda filmy natočené u nás, nějaké starší.. =) No a příklad: Pelíšky. Film, u kterého brečím smíchy a na konci i dojetím. Neznám žádný jiný film, u kterého by se toto dalo. Pelíšky jsou prostě super podle mě =)
Computer,Surveillance,Computer Monitor,Liquid-Crystal Display,High-definition Television,Business,Finance,Making Money,Investment,Currency,Home Video Camera,Video,DVD,Silver,Silver,Movie,Camera Film,Film,Technology,The Media,Information Medium,Flat Screen,Wide Screen,Wide,Apartment,Flat,Entertainment Center,Television,Nightlife,Entertainment,Electrical Equipment,Isolated,Watching,Visual Screen,Projection Screen,Screen

Relax!

21. února 2008 v 10:10 Zdravý životní styl
Dnes se chystám zajít do solné jeskyně.. =) Tak mě napadlo najít nějaké informace, na co je dobrý relax v solné jeskyni ;-) A níž najdete další možnost relaxu- saunu.
Beauty,Spa Treatment,Health Spa,Massaging,Candle,Night,Moody Sky,Sulking,Sullen,woodworm,Bath,Bath,Bathroom,Cabin,Care,Cedar,cleanse,Cosmetics,Comfortable,Healthy Lifestyle,Healthcare And Medicine,Healthy Eating,Heat,Electric Heater,Hotel,Hygiene,Indoors,Inside Of,Lamp,Leisure Activity,Recreational Pursuit,Relaxation,Lifestyles,Light,Light,Liar,Dishonesty,Lying Down,Orange,Sweat,Domestic Room,Sauna,Seat,Shower,Human Skin,Beauty Treatment,Steam,Temperature,Therapy,Towel,Water,Wood

Killing me softly - Fugees

20. února 2008 v 13:49 Písničky
Tuto písničku budete určo znát, ať už ze Superstar, nebo z někama tama, kde si soutěžící vybírají tuto písničku doost často. Dnes jsem se do tejto písničky pořádně zaposlouchala a to je tak kvalitní písnička, že mě to až udivilo.. Nejvíc se mi líbila z podání Slovenské Superstar Vierky Berkyové, to snad nemělo chybu, ona tak skvěle umí beat box ! =)) Já chci taky! Musím se to naučit ! ;-) Teď vám sem dávám tuto písničku od Fugees, je to parádní a kvalitní, určo si poslechněte ;-)