Život je boj, láska je hřích,proto si pamatuj, že vyhraje smích!

Březen 2008

Tentokrát účesová anketa.

31. března 2008 v 10:37 Super
Dnes sem dávám anketu ohledně účesů.. ;-) Tak který účes se vám líbí nejvíc?
1.) Courteney Cox poprvé
Courteney Cox

Have a nice sunday! =)

30. března 2008 v 12:10 | !vkA
Tak jsem dnes prohlížela mou historii na počítači a klikla jsem na nejnavštěvovanější weby minulý měsíc.. Takže nejčastěji chodím na seznam.cz, potom na spolužáky, potom na svůj blog, potom na Karolínčin bývalý blog a potom na horoskopy.cz a nakonec na Žena/Atlas.cz. takže tak..

Hubnutí: žádné hladovění.

30. března 2008 v 10:54 Zdravý životní styl
Na atlasu jsem našla článek o tom, jak je důležité při hubnutí jíst. Pokud vás zajímá, naleznete ho v celém článku.
White Background,Isolated On White,Studio Shot,Place Setting,Arranging,Arrangement,Backgrounds,Blank,Caucasian,Ceramic,Close-up,Ideas,Concepts,Silverware,Dieting,Dining,Dinner,Dishware,Eating,Empty,Equipment,Female,Food,Fork,Human Hand,Holding,People,Hungry,Table Knife,Lunch,Meal,Metal,Food And Drink,Group of Objects,One Person,Plate,Serving,Set,Setting,Silver,Poverty,Famine,Table,Kitchen Utensil,Waiting,White,Women

The verve - The bitter sweet symphony.

29. března 2008 v 22:10 Písničky
(Tento článek je přednastavený)
Tak tuto písničku když si pustím, tak mám pocit,že se někde rozlila pozitivní energie.. Je to uplná exploze pozitivní energie! Tuto písničku má dokonce na zvonění náš matikář.. =)
Líbí se mi Ale že je taková pozitivní?? =)

Fešák z x Factoru.

29. března 2008 v 15:45 | !vkA |  Stars
Přiznám se, že se mi doost líbí tento chlapec z x Factoru!
David Gránský..
David Gránský
David Gránský
=))) <3

Hlas..

29. března 2008 v 8:58 | IvkA |  My favourite...
Divíte se asi, proč hlas.. Proč sem dávám můj oblíbený hlas? Protože vždycky když slyším hlas tohoto zpěváka, tak se cítím líp a navíc mi ten hlas přijde takový plný lásky, nebo jak to mám říct.. Téměř každá písnička od něj mi přijde úžasná..
Tento hlas patří zpěváku skupiny U2, Bonovi Voxovi.. <3
U2
Tady je od U2 jedna úžasná písnička, akorát ten Bonův hlas tam moc nevyniká, ale tak stejně je skvělý =))
I still haven´t found, what I´m looking for.. <3

Cos´you have a bad day..

28. března 2008 v 17:34
..Se zpívá ve známé písničce "Špatný den" od Daniela Powtera. Taky nemůžu o dnešním dni říct,že by byl nějak dobrý..

Můj průzkum :o)

27. března 2008 v 14:13 | !vkA |  Anketky
Prvně zdůrazňuju,že jsem tady tajně, mám zakázaný počítač až do soboty.. =( Proto se prosím nezlobte,že tu zatím nic moc nepřibyde..
Ale tento můj výzkum sem napsat musím.. ;-) Včera mě to napadlo, když jsem byla na icq a ptala jsem se skoro každého.. Takže moje průzkumová otázka zní:
Čistíte si zuby s otevřenou, nebo zavřenou pusou? =D
Víte jak to myslím.. Někdo si čistí zuby tak, že má zavřenou pusu a někdo má vyceněné zuby a čistí si to tak a pak je od pasty celé zrcadlo, nebo umyvadlo.. Můj případ, přiznávám se.. =D

Zvířátka.

26. března 2008 v 12:45 Obrázky
(Tento článek je přednastavený)
Myslím,že tyto obrázky opravdu potěší =)

I´m back :o)

24. března 2008 v 22:10 | !vkA
Přijela jsem domů =) A jak bylo? Bylo to moc pěkné odreagování, poznala jsem pár nových lidí a mohla jsem přemýšlet. =)
Jinak tady je písnička, kterou jsem tam slyšela v rádiu a mám ji tedy spojenou s celým pobytem, je super, sice starší ale fakt dost dobrá a myslím,že i známá..

1.) Bridget.

23. března 2008 v 11:11 ..::Síň slávy::..
(Tento článek je přednastavený)
Na Bridgetku a její blog nezapomenu. Nezapomenu ani na to, jak nám počas prázdnin dodávala pořádné dávky pozitivní energie a optimismu. Připadá mi,že díky ní jsem se tenkrát radovala z každého okamžiku a každý okamžik jsem prožívala, to ona mě to naučila. Bridget je zajímavá osobnost, vyzařuje z ní něco krásného a milého. Jen je mi docela líto,že už jsme téměř ztratily na sebe kontakt.. =(
Thank you, Bridget.
První blog, který vstoupil do síně slávy na mém blogu je www.bridget-bridget.blog.cz Již neexistující.

Kávička.

22. března 2008 v 9:37 Obrázky
(Tento článek je přednastavený)
Moc se mi líbí obrázky kávy.. A co teprv její vůně! :o)

Goodbye for now.

21. března 2008 v 18:30
Loučím se. Zítra ráno odjíždím. Pokud vše proběhne bez komplikací, tak se vrátím v pondělí.
VŠEM PŘEJU KRÁSNÉ A VESELÉ VELIKONOCE :o)))

Změny v oblíbených stránkách.

21. března 2008 v 13:02 About blog
Přestože je mi to líto, několik mých zlatých spřátelených blogů končí. Je to nejspíš takové období, kdy každý chce skončit. Skončily i blogy, které se staly součástí mých dnů, na které jsem chodila ráda hned když jsem přišla na internet. A díky některým blogům jsem si uvědomila spoustu důležitých věcí (vy víte o kterých mluvím =)* A teď je mi líto rozloučit se s těmito blogy, proto založím novou rubriku. Jak ji nazvat? :-O Mám to! Síň slávy! =) A blogy, které skončily mažu z oblíbených stránek a dávám je do síně slávy. Protože jedu pryč, tak se tu tyto články budou nejspíš zobrazovat přednastaveně.

Nejlepší oblečení..?

21. března 2008 v 10:34 Super
Je čas na další anketku, tentokrát hlasujte, čí oblečení se vám líbí nejvíc.. Snažila jsem se vybrat co nejodlišnější styly ;-)
1.) Iva Kubelková
Iva Kubelková
2.) Vanessa Anne Hudgens
Vanessa Anne Hudgens
3.) Lindsay Lohan
Lindsay Lohan

Zelená na zelený čtvrtek.. ;-)

20. března 2008 v 15:52 Barvy
Dnes je zelený čtvrtek, proto přidám pár obrázků, týkajících se zelené barvy. Tuto barvu má moc ráda moje skvělá virtuální kamarádka Zorka, proto je tento článek hlavně pro ni =)

20.3.2008 - Nákupy, návštěva..

20. března 2008 v 12:24
Ano, tak bude vypadat zbytek mého dnešního dne. Prvně jdu s kámoškou kupovat trenky =D pro další kamarádku k narozeninám (no chtěly jsme koupit něco originálního...) a potom asi ještě skočím do dalšího obchodu. Večer jdeme na návštěvu k maminčiné kámošce a jejím dětem, tak se celkem těším, ale upřímně už se docela těším večer na počítač, tak snad to všechno zvládnu v pohodě. =)
A co máte v plánu vy? ;-) Pěkné prázdniny!

Jaro,Velikonoce,prázdniny.. :o)

19. března 2008 v 20:58 Obrázky
Ach,bylo by to hezké, kdyby zároveň s Velikonoci přišlo i jaro =) A protože je dnes "škaredá středa" tak se nesmíme mračit a proto je tady jaro společně s Velikonoci aspoň na obrázcích ;-)
Paint,Baby Rabbit,Rabbit,Panoramic Egg,Religious Celebration,Saturated Color,Scenics,Ornate,Decorating,Copy Space,Day,Art,Brightly Lit,Vibrant Color,Bright,Outdoors,Nature,egg hunt,Field,Plain,Blue,Striped,Color Image,Multi Colored,Holiday,Celebration Event,Spring,Traditional Culture,Easter Egg,Cute,Meadow,Pasture,Three-dimensional Shape,Clear Sky,Blue Sky Vista,Summer,Season,greenfield,Agriculture,Idyllic,Horizon Over Land,Easter,Sky,Cloud,Green,Grass,Spotted,Animal Egg,Egg,Event,Pattern,Design,Doll,Stuffed Animal,Homemade

Remixy!

19. března 2008 v 11:12 Hudba
Dneska mám takovou remixovou náladičku, tak tady pár podle mě vydařených remixů je.. ;-)
1.) APOLOGIZE
Našla jsem Apologize v takové zajímavé verzi a ten klip se fakt povedl! Líbí se mi,že tam běží text, takže u toho klidně můžete aj zpívat! =) Parádička, pokud máte náladu, tak mrkněte

Máme novou miss! =)

18. března 2008 v 23:36 Super
Pokud jste se v sobotu večer dívali, jistě víte, že novou Miss ČR se stala Zuzana Jandová! Já jsem fandila jiné, ale určitě je hezká..=)
Vítězka Miss Český republiky Zuzana Jandová
Zuzana Jandová