Život je boj, láska je hřích,proto si pamatuj, že vyhraje smích!

Duben 2008

Something about Sharon Stone.

30. dubna 2008 v 17:00 Stars
Z tohoto člověka jde prostě spousta pozitivní energie! =) Navíc na svůj věk vypadá výborně! Posuďte sami. ;-)
Sharon Stone
Určo vám něco říká film "Základní instinkt", v něm jste se s ní totiž mohli setkat. ;-)

For Will and Niky. ;-)

30. dubna 2008 v 10:12 Písničky
Protože vím,že se holkám tato skupina líbí a ráda jim udělám radost, tak tady je jedna moje oblíbená písnička od KISS. =)

Krásná píseň z Titanicu.

29. dubna 2008 v 16:16 Písničky
Ta výstava Titanic na mě opravdu zapůsobila. I proto jsem si před pár dny na klavír hrála krásný song "My heart will go on" a chci ho dát i sem.
Samozřejmě zpívat bude Celine Dion a ten videoklip je dle mého názoru úžasný a romantický.
,,Všichni jsme cestující na Titanicu."

29.4. - nic moc den.

29. dubna 2008 v 14:37
Upřímně, dnešní den nic moc.. Je to přesně ten typ dne, ve kterém se téměř nic nepodařilo a určo ani nepodaří.
Snad se vy máte pěkně!
No a potom jsem na oběd snědla dvě buchty, což jsem fakt nemusela! Byly moc dobré, ale fakt jsem to přehnala.. Do večera se musím pořádně brzdit. Ale kámoška mě na obědech rozesmála, jedla a najednou povídá "Ty jo nesedí tam Topolánek??" a ukázala na stůl, kde seděl takový staršá pán.. Měla jsem z toho dost. Hlavně při té představě, že by zrovna vážený pan Topolánek obědval v naší jídelně.. =D A poslední negativum. Už dva dny mám natažený sval z bodyformingu, ptž jsem přecenila svoje síly a bolí to, hlavně když si sedám, nebo jdu po schodech, tak snad už to bude lepší.. No a ještě jsem zjistila,že máme zítra naprosto šílené předměty, přesně ty, co mě vůbec nebaví! Fyzika, chemie, matika (test na funkce), suplovaný tělocvik.. Naštěstí máme ještě mou oblíbenou angličtinu a šestá hodina odpadá. Ale stejně budu uvažovat, že nepujdu do školy, protože s tím nataženým svalem to je takové o ničem, navíc ty předměty a bolí mě v krku. Taky už asi tři dny..
Tak to byl vodopád negativ, nezlobte se, že to sem píšu.. Dnešek určo ani v druhé části nebude nic moc, tak snad se to brzy zlepší. Neříkám,že dnes nebyly žádné pozitiva, byly. =)
Tož mějte se moc pěkně a nenechte si nikým a ničím kazit náladu. ;-)

Enjoy sun!

27. dubna 2008 v 16:02 Obrázky
Téma pro dnešní obrázky je "Užívejte si slunce" já už se těšíím až pujdu na terásku, lehnu si do trávy a nastavím tvář slunci. =)) Představujte si ten pěkný pocit, když si nasadíte sluneční brýle a nastavíte tvář slunci a ucítíte, jak vás hezky hřeje. A tady už jsou obrázky k tomuto tématu. ;-)
Teenage Girls,Women,Resting,Meadow,Grass,Single Flower,Flower,Sky,Relaxation,Park,Sunlight,Sun,Spring,Summer,Camping,Leisure Activity,Recreational Pursuit,Beauty In Nature,Beautiful,Young Adult,Mountain,Enjoyment,Satisfaction,Sleeping,Dreams,Serene People,Tranquil Scene,Multi Colored,Blue,Environmental Conservation,Green,Daisy,Sunflower,Color Image,Descriptive Color,Caucasian,Leaning,Cloudscape,Cloud,Ornamental Garden,Gardening,Flower Bed,Formal Garden,Comfortable,Freedom,Casual Clothing,Female,Outdoors,Joy,People,One Person,Healthy Lifestyle,Wellbeing,The Human Body,Body,Field,Meditating,Human Face

Srandy kopec. =)

27. dubna 2008 v 11:43 Zábava x)
Uf, to bylo zase výbuchů smíchu! Našla jsem fakt parááádní stránku, určo se tam mrkněte, podle svého jména si třeba zjistěte jak má vypadat váš ideální partner, myslím, že se hodně nasmějete podle toho, kdo vám tam naskočí.
Já už si s tím hraju asi hodinu a fakt jsem se dost nasmála, zkouším tam jména všech možných lidí, teď jsem narazila na rubriku, kde se dozvíte, v jaké hudební skupině byste podle jména působili a super spolužák by byl v Aerosmith a jeden týpek ze školy, na kterého to fakt totálně sedí by byl ve skupině Kiss.. No fakt to zkuste je to parádní.
Pokud nemáte co dělat, je to ideální zábavička..
Stránka je tady: www.whatpopband.com
Klikejte na různé položky v menu, momentálně to máte nastavené na ty hudební skupiny. ;-)
A já si jdu zpívat tu super písničku od Kiss-I was made for lovin´you baby a představuju si tam toho týpka. =D

Film "Mezi námi děvčaty."

26. dubna 2008 v 17:22 Něco málo o filmech..
Tak dnes dávají na nově tento film. Ještě jsem ho neshlédla, tak se na to teď chystám.
Jsem na něj zvědavá, podle ukázek vypadá zajímavě, našla jsem o něj nějaké info a taky photos.
Info-Dr. Tess Coleman (JAMIE LEE CURTIS) a její patnáctiletá dcera Anna (LINDSAY LOHAN) spolu příliš nevycházejí. Nerozumí si v otázkách oblékání, účesů, hudby a už vůbec ne ve výběru partnerů. V jeden čtvrteční podvečer jejich vzájemná nevraživost dosáhne vrcholu: Anna zuří, protože má pocit, že matka nedostatečně podporuje její hudební kariéru a Tess - vdova, která se chystá na nové vdavky - nechápe, proč Anna nemůže dát jejímu snoubenci (MARK HARMON) ani na chvíli pokoj. Vše se ale změní po malém incidentu v čínské restauraci, kde si matka s dcerou omylem vymění sušenky s přáníčky. Páteční ráno je jako studená sprcha - Tess i Anna s hrůzou zjistí, že si přes noc vyměnily těla. Po jednom dni stráveném v kůži své rodinné sokyně obě znovu nalézají vzájemný respekt. Sobotní svatba Tess se ale nezadržitelně blíží a oběma nezbývá, než rychle najít způsob, jak se dostat zpět do svého těla. Klasický román spisovatelky Mary Rodgers se vrací na stříbrné plátno ve zcela nové moderní adaptaci.Photos- Mezi námi děvčaty (Freaky Friday)

Heey, hey baby :o)))

26. dubna 2008 v 13:52 Písničky
Přeju pohodový a zábavný víkend, pro rozveselení a pro přidání energie tu je DJ Otzi a song Hey baby. =)
Určo to budete znát, kousek vám zazpívám "Heeey, heey baby....I wanna knooooo-oow, if you be my girl?"
Krásný víkend přeju všem!

Článek o barvách.

26. dubna 2008 v 11:48 Barvy
Dnes mě atlas.cz potěšil zajímavým článkem o barvách. Pokud vás zajímá, čtěte v celém článku. ;-)

Something about Whitney Houston.

25. dubna 2008 v 17:18 Stars
Rozhodla jsem se uvést v této rubrice několik lidí, z kterých přímo srší pozitivní energie. Whitney je krásná a má úžasný hlas.
Krásné vlasy, zuby, rysy, výraz.....
Whitney Houston
Taky jste se s ní mohli setkat ve filmu The bodyguard. :o)

Ještěže jsme si vzali ty řízky z domu..

24. dubna 2008 v 13:12
Je mi pěkně =) Teď jsem se vrátila z exkurze-výstavy v Brně, je tam expozice dochovaných věcí z Titanicu. Je to krásná a neuvěřitelná expozice. Určo se tam jeďte podívat, pokud to máte blízko svého bydliště.
Exkurze byla fajn, počasí báječné, nevím jak ho jinak popsat jedině mými častými slovy "Všechno kvete, všechno voní.." =))
A proč se tento článek jmenuje takto? Tuto úžasnou větu z trilogie "Slunce, seno.." jsem si vypujčila, protože jak jsem seděla v tom autobuse, tak si hoši z kvinty pěkně vyndali svačinky a provoněly celý autobus po domácku připravenou sváčou!

Uchvacující.

24. dubna 2008 v 13:10 Citáty
Byla jsem na té výstavě v Brně (viz následující článek), která se týkala Titanicu a dochovalých věcí z tama.
Na stěnách jsou mimojiné i citáty a přečetla jsem si pár a tyto následující mne dojali téměř k slzám. Zkuste se nad nimi zamyslet.
Jistá paní z Titanicu:
,, Cítila jsem, že tato loď nikdy do Ameriky nepřijede!"
Irský ? filozof:
,,My všichni jsme cestující na Titanicu."
Po těchto výrocích mi naskočila husí kůže..

Flowers!

24. dubna 2008 v 6:44 Obrázky
Je jaro, květinky kvetou a protože jsou krásné, tak si tu zaslouží mít aspoň pár obrázků. Mně se květiny moc líbí, akorát je mi moc líto,že je nedostávám. Poslední jsem dostala loni na absolventském koncertu v klavíru a byla to krásná oranžová gerbera! :o)
(chamomile)
(lily)

Zajímavá výstava!

23. dubna 2008 v 13:49 Super
V Brně je velice zajímavá výstava s lákavým názvem "Titanic" Jelikož tam jedeme na exkurzi, tak vám sem dám zprávu z internetu o tom, jaká výstava je. Zítra s vysokou prvděpodobností napíšu, jak se mi tam líbilo.
Moc se těším, film Titanic byl fakt hezký. I když tato výstava je určo odlišná od filmu. Dávám sem pár fotek právě z filmu, moc se mi totiž líbijou.
Titanic (Titanic)
Titanic (Titanic)
Titanic (Titanic)

Nový SB. ;-)

22. dubna 2008 v 14:17 Spřátelené blogy :o)
Jupí, mám nový spřátelený blog!
Patří Martinovi a adresa je -Tady-
Je to moc pěkný blog, tak se tam určo mrkněte. ;-)
Obrázek za spřátelení:
Tak děkuju za spřátelko. =)

Ozývám se..

22. dubna 2008 v 13:32
Po delší době. Už dlouho jsem nenapsala nějaký článek o tom, jak se mám. Upřímně, nebylo o čem psát.. Celý minulý týden byl takový smutný. Ale určo se tam našlo pár potěšujících věcí, neříkám, že ne. Snad už to bude zase aspoň chvilku lepší.

Tereza Voříšková.

22. dubna 2008 v 9:52 Stars
Tak jsem si našla něco o této sympatické herečce, která hrála ve filmu Bobule a při hledání jsem zjistila, že hrála i v seriálu Místo v životě! Je fakt sympatická, tak je tady pár fotek. ;-)

Jak vypadat dobře na fotce?

21. dubna 2008 v 15:53 Může se hodit..
Našla jsem dnes na atlase bezva článek o tom, jak vypadat co nejlíp na fotce, tak se s vámi o něj musím podělit.
Já osobně se nerada fotím třeba na třídní fotky, jako samozřejmě jsem ráda, že budu mít památku, ale vždycky se strašně bojím, že tam budu vypadat nejhůř, že tam budu tlustá, že tam budu bledá.. Prostě vždycky se najde nějaká obava a tak se často fotím se strachem.
Ale jinak momentky jsou supr. =) Někdy z toho vyjdou fakt vtipné fotky, třeba na výletech nebo tak. =)
Picture Frame,Frame,Retro Revival,1940-1980 Retro-Styled Imagery,Rangefinder Camera,Photocopier,Equipment,Camera,Photography,Photograph,Photography Themes,Old-fashioned,vintage camera,Obsolete,Old,Photopaper,Photographer,rangefinder,35mm,White Background,Isolated On White,Copy Space,hot shoe,Lens,Lens Hood,Aperture,Directly Above,High Angle View,Above
Taky se díváte na některé své fotky občas s rozpaky? Zase jste mrkla, dívala se úplně stranou, naskočila vám dvojitá brada. V duchu se sama sebe ptáte, proč jen vypadáte na všech fotkách tak nemožně...

Přání pěkného dne. :o)

21. dubna 2008 v 8:16
Jen vám chci popřát pěkný den, začněte tento týden s úsměvem na tváři a milými slovy směřujícími k někomu z vašeho okolí! =)